Pagrindinis / Naujienos / Naujienos

BASCIL projekto praktinės dirbtuvės Klaipėdos rajone

2024-01-29
BASCIL projekto praktinės dirbtuvės Klaipėdos rajone

2024 m. sausio 24 d. Klaipėdos rajone Brožiuose įvyko BASCIL (Inovatyvūs sprendimai kaimiškų vietovių maisto gamintojams: veiklos įvairinimo skatinimas, teikiant kulinarinio turizmo paslaugas (angl. Innovative Solutions for the Rural Food Production Sector to Diversify into Sustainable Culinary Tourism Services)) projekto praktinės dirbtuvės kaimiškų vietovių vietos ūkio produkcijos gamintojams „Naujų kulinarinio turizmo produktų bei paslaugų kūrimas ar esamų atnaujinimas“.

 

LSMC EKVI mokslininkai susitikimo metu pristatė kulinarinio turizmo kūrimo Lietuvoje galimybes ir būtinus žingsnius, pristatė kulinarinio turizmo naudą, aptarė verslo modelio drobę, aiškinosi kulinarinio turizmo turisto portretą ir lūkesčius, aptarė tradicinius ir virtualius kanalus, kaip pasiekti potencialius turistus ir kokias paslaugas vietos maisto gamintojai galėtų pasiūlyti.

 

Praktinėse dirbtuvėse dalyvavo atstovai iš Skuodo rajono savivaldybės, Skuodo informacijos centro, Pamario turizmo klasterio, Vaclovo Into akmenų muziejaus, Skuodo muziejaus, Vietos veiklos grupės „Pajūrio kraštas“, Brožių kaimo bendruomenės ir gausus būrys Klaipėdos regiono ūkininkų ir vietos maisto gamintojų. Susitikimo metu projekto dalyviai pristatė savo gaminamus produktus ir jau teikiamas arba norimas teikti paslaugas, susipažino su projekto dalyvius konsultuosiančiu verslo konsultantu ir aptarė artimiausius darbus. Savo įdirbį projekte ir su konsultantu išgeneruotas idėjas projekto dalyviai pristatys jau kovo mėnesį vyksiančiame hakatone. 

 

 

Daugiau informacijos apie projektą: https://interreg-baltic.eu/project/bascil/  

Projektą Lietuvoje įgyvendina:

Dr. Živilė Gedminaitė-Raudonė (projekto Lietuvoje vadovė) tel. (8 5) 261 7978, el. p. zivile.gedminaite@ekvi.lt;

Dr. Rita Lankauskienė, el. p. rita.lankauskienė@ekvi.lt;

Dr. Vitalija Simonaitytė, el. p. vitalija.simonaityte@ekvi.lt

 

© Cituojant būtina nurodyti šaltinį ir interneto svetainės adresą.

Galerija